Institutul de Cercetări Biologice Cluj, filială a INCDSB București, membru al Clusterului Agrotransilvania din Cluj-Napoca, are plăcerea să vă invite la evenimentul:”Oportunitate de cunoaștere a competențelor cercetătorilor din cadrul ICB Cluj, filială a INCDSB București, pentru furnizare de produse/servicii către mediul privat” organizat în cadrul proiectului Creșterea capacității de cercetare și a performanțelor instituționale ale INCDSB (Nr contract: 22 PFE/17.10.2018).
Scopul acestui eveniment este de a intensifica procesul de transfer de cunoștințe și tehnologii către agenții economici și/sau autorități publice prin accesarea fondurilor de cercetare și din alte surse.
Evenimentul va avea loc Joi, 06 Iunie 2019, începând cu ora 16:00, în incinta clădirii centrale a Grădinii Botanice “Alexandu Borza”, etj 2, Str. Republicii nr.42, Cluj-Napoca.